Audi RS3
Sportback 2.5 TFSI S tronic quattro Sportback Hulk uitvoering|carbonpack|Ceramische remmen|
Direct kopen, basisprijs: € 72.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 72.450,-
LEASEPRIJS: € 1.194,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 14.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi RS3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 2.5 TFSI S tronic quattro Sportback Hulk uitvoering|carbonpack|Ceramische remmen| |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 januari 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 42.709 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.194,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 72.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.500 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 415 kg |
| Gewicht: | 1.640 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.055 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Aandrijvingstype: Vierwielaandrijving
- Bagageruimteklep electr. bediend (openen + sluiten)
- Chassis met Demperregeling (Magnetic Ride)
- Dakrandspoiler Carbon
- Designpakket: RS groen
- Designpakket: RS groen, uitgebreid (plus)
- Dynamica-pakket plus
- Head-up-display
- Interieurinrichting: Decordelen Carbon Atlas mat
- Keramisch remsysteem voor, Remzadels Hulk Groen gespoten
- Kontur / Ambienteverlichtings-pakket (plus)
- Lichtmetalen velgen voor/achter: 9x19 / 8x19 (5-Y-spaaks, zwart met grafische druk)
- Maximumsnelheid 290 km/h
- Panorama-klapdak elektrisch
- Rijassistent-systeem Lane Departure Warning
- RS-Sportstoelen voor
- RS Exterieur-pakket Zwart glimmend
- Sport-chassis verlaagd
- Sport-uitlaatsysteem
- Stoelen voor electr. verstelbaar
- Stuur (Sport/leder - 3-spaaks, afgeplat aan de onderzijde) met Multifunctie plus en Schakelfunctie
- Aandrijfslipregeling (ASR) met EDS
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Bagage-/laadruimte
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Middenconsole voor
- Aansluiting (12V-aansluiting) op de achterbank (Middenconsole)
- Achterbankleuning gedeeld/klapbaar (40:20:40)
- Achterlichten LED met dynamisch knipperlicht
- Achteruitrijcamera
- Adaptief remlicht
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Audi connect (Nood- en assistance-systeem)
- Audi connect plus (Op internet gebaseerde diensten)
- Audi connect Sleutel
- Audi Drive Select
- Audi Smartphone Interface
- Bagagenet
- Bagageruimteafdekking / Verduistering
- Bandencontrole-indicator
- Bandenreparatieset
- Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing)
- Bestuurders-informatiesysteem (FIS) met kleurendisplay
- Binnenspiegel met Dimautomaat
- Bluetooth-handsfree-installatie met Spraakherkenning (Audi Phone Box)
- Buitenspiegel electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, met Dimautomaat en Stoeprandfunctie
- Buitenspiegel met Stoeprandfunctie, rechts
- Buitenspiegel zwart
- Bumper Sport-design (S-line)
- Carrosserie: 4-deurs
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Combi-instrument digitaal (virtual cockpit plus) met RS-design
- Comfort-airco-automaat 2 zones
- Comfort-sleutel met sensorgestuurde Achterklepontgrendeling en Diefstalalarmsysteem
- Dagrijlicht LED
- Dakbekleding Stof, zwart
- Deurbekledinginzet in Alcantara
- Diefstalalarmsysteem + Interieurbeveiliging / Sleepbeveiliging
- Elektron. Stabiliteitscontrole (ESC)
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- Hoofdairbag-systeem (Sideguard)
- Hoofdsteunen achter (3-voudig)
- Instaplampen LED met Projectie-functie
- Instaplijsten met Aluminiuminzetstuk en Logo, verlicht
- Isofix-houder voor Kinderzitje
- Kinderslot electr. bediend
- Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd
- Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
- Koplampsproeiers (Koplampsproeiers)
- Koplamp verduisterd
- Krik
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar
- Licht- en regensensor
- Matrix-LED-koplamp
- Middenarmsteun voor
- Motor 2,5 L - 294 kW 20V TFSI
- Multimedia-interface MMI Navigation Plus met MMI Touch
- Niet-rokerspakket
- Opberg- en bagageruimte-pakket
- Optiek-pakket Zwart
- Optiek-pakket Zwart plus
- Parelmoereffect-lak
- Parkeerhulp voor en achter, akoestisch en optisch met selectieve indicatie (APS Plus)
- Parkeerhulp voor en achter, optisch (APS Plus)
- Pedalen en Voetsteun in Roestvrij staal
- Progressive-besturing
- Radio-ontvangst digitaal (DAB)
- Rijassistent-systeem Adaptive cruisecontrol (Adaptive Cruise Control) met Automatische afstandsregeling
- Rijassistent-systeem Beschermingssysteem voor inzittenden (Audi pre sense basic)
- Rijassistent-systeem Bocht-assistent links
- Rijassistent-systeem Dwarsverkeer-assistent Achterkant
- Rijassistent-systeem Parkeerstuurassistent
- Rijassistent-systeem Remassistent (Audi pre sense front)
- Rijassistent-systeem Remassistent (Volgende botsing)
- Rijassistent-systeem Rijstrookwissel-assistent (Side Assist)
- Rijassistent-systeem Rijstrookwissel-assistent (Side Assist) met Uitstapwaarschuwing en Dwarsverkeer-assistent
- Rijassistent-systeem Starthulp (hold assist)
- Rijassistent-systeem Uitstapwaarschuwing
- Rijassistent-systeem Uitwijk-assistent
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- RS-Frontstoßfänger Sport-design
- Ruitensproeistukken en Buitenspiegel verwarmd
- Schakel-/selectiehefboomgreep Alcantara / Microvezel
- Snelheidsbegrenzersysteem
- Sound-systeem Bang & Olufsen
- Spatbordverbreding
- Start-/stopsysteem
- Stoelbekleding/kussens: Leer Fijne nappa, Ruitenstiksel met Logo-afdruk in Voorstoelleuningen
- Stoelbezettingsdetectie voor Veiligheidsgordels
- Stoelverwarming voor
- Stuurwielkrans Audi exclusive Alcantara met 12-uurweergave (Extra-AV naar Stuur)
- Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie S-tronic
- Universele interface Bluetooth
- USB-interface voor Achterbankpassagiers
- Vloermatten Audi exclusive met Logo en Contrastnaad
- Voorruit Warmtewerend glas
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- Zij-airbag voor
- Zij-airbag voor midden (Interactie airbag)